Movies
Ratings
18
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 2.0- Aida, Giuseppe VerdiRated ★ 4.0
The Bullet VanishesRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0