Titles you rated
FargoRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 4.0
OmeletteRated ★ 4.5
The GrandmasterRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 2.5
ArgoRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0