Titles you rated
Russian DollRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Marry Me NowRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
LookingRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0