Series
Ratings
52
Starting 5 Season 2Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Court of GoldRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Starting 5 Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5