Titles you rated
Danny CollinsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.0
Pain HustlersRated ★ 3.5
The LaundromatRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 2.5
The Midnight SkyRated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Find Me FallingRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5