Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0