Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0