Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
PiperRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Eddie the EagleRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5