Movies
Ratings
185
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
The Legend of TarzanRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The WaveRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0