Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0