Movies
Ratings
216
WhiplashRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
I Am The KingRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.0
PrometheusRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 3.0