Movies
Ratings
758
CarolRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.5
Eight BelowRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0