Series
Ratings
52
IRISRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 5.0