Titles you rated
Frozen IIRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
A Whisker AwayRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 2.0
InuyashikiRated ★ 1.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
The DirtRated ★ 4.0