Titles you rated
The OrderRated ★ 1.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Beck: Mongolian Chop SquadRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 2.0
- SkinsRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5