Titles you rated
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5