Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Edge of All We KnowRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 3.0
HuntRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Black CrabRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5