Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Society GameRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5
The Detective is Way AheadRated ★ 4.0- From the New WorldRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.0- Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 2.5
Tales of Zestiria: The CrossRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0