Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 1.0
American UltraRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Young VictoriaRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.5
SecretRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0