Movies
Ratings
602
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 1.5
HeatRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Kramer vs. KramerRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 1.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Red EyeRated ★ 2.5
The Do-OverRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
300Rated ★ 2.0