Movies
Ratings
832
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5- Reborn with YouRated ★ 3.0
- EX MACHINARated ★ 3.0
- Ghwa the Last NameRated ★ 3.5
RendezvousRated ★ 3.5
Zombie-Free Test DayRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5