Titles you rated
One Fine Day in OctoberRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5