Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
SpectrosRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Kengan Ashura Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0