Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5