Titles you rated
Dear XRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 1.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5