Titles you rated
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0