Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
FatherhoodRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 2.5