Movies
Ratings
440
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spanish Affair Ocho apellidos catalanesRated ★ 2.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Falling Inn LoveRated ★ 2.5
Isn't It RomanticRated ★ 1.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
Ethel & ErnestRated ★ 3.5
The Spanish ApartmentRated ★ 3.0