Movies
Ratings
675
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
ExhumaRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 2.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.5