Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
god`s MASTERPIECE the MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0