Series
Ratings
19
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5