Series
Ratings
21
Reply 1988Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5