Movies
Ratings
15
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 4.0