Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0