Titles you rated
Made In AbyssRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5