Titles you rated
ShopliftersRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 3.0
MommyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0