Series
Ratings
30- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0