Series
Ratings
65- 블리치Rated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0