Movies
Ratings
87
In TimeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.5
Kung Fu PandaRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 1.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0