Movies
Ratings
68
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dear DiaryRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 5.0
The Shiny ShrimpsRated ★ 5.0
The Man with the AnswersRated ★ 5.0- Chu-ja KimRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 5.0
Goodbye MotherRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5