Movies
Ratings
241
Knives OutRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0