Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0