Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Children of A Lesser GodRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0