Titles you rated
The Banshees of InisherinRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Perfect DayRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 5.0
JudyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0