Movies
Ratings
223
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
BetonrauschRated ★ 2.0
What We WantedRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
My Extraordinary Summer with TessRated ★ 3.0
HungerRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
Bauhaus Spirit: 100 Years of BauhausRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Driving Miss DaisyRated ★ 2.5
GirlRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MustangRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0