Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
SignalRated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 2.5