Titles you rated
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0