Titles you rated
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
HeroRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 4.0
Saw IVRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
SawRated ★ 5.0
CarsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0