Movies
Ratings
110
RatatouilleRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
GloveRated ★ 3.5
A DayRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0