Titles you rated
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 1.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0